english              
 
 
ANUGA GIDA FUARI 2013
ANUGA GIDA FUARI 2013
Olivin Zeytincilik, 5-9 Ekim 2013 tarihlerinde Almanya'nın Köln şehrindeki Köln Messe fuar alanında Dünyanın en büyüğü olan Anuga Gıda Fuarına katıldı. Tüm Dünyadan katılımcıların bulunduğu, Türkiye’den 240 firmanın olduğu fuar, 200 bin ziyaretçi ile rekor sayılara ulaştı. Anuga Gıda Fuarına yoğun ilgiden memnun olan Olivin Zeytincilik önemli iş görüşmeleri ve yeni ticari ilişkilerin temelini attığını belirtti. Ülkemizi ve şirketimizi iyi temsil ettiğini düşünen Olivin Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkan yardımcısı Serdar Alkın;" Bizim için bu fuar çok önemliydi, önemli ikili görüşmeler yaparak fuarı mutlu bir şekilde kapattık. Şimdi önümüzde Kasım ayında Abu-Dhabi'de gerçekleşecek olan fuar var ve hazırlıklarımız son hızla devam etmektedir. Bu tarz fuarların firmamıza ve Ülkemize önemli derecede önem sağladığını vurguladı. Fuar beş gün süre boyunca sunduğumuz değişik zeytin çeşitleri ve güler yüzümüz ile standımız ziyaretçi akınına uğradı. Olivin zeytincilik, olarak beş günlük Anuga Gıda fuarında, Türkiye'yi ve Akhisar'ımızı iyi tanıttığımıza inanıyoruz” dedi.

Haber Detay

BİRLEŞİK ARAP EMİRLİKLERİ ABU-DHABİ GIDA FUARI
BİRLEŞİK ARAP EMİRLİKLERİ ABU-DHABİ GIDA FUARI
Bu yıl Abu-Dhabi de Türkiye’nin onur konuğu olarak katıldığı Sial Middle East’e firmamızda katıldı. Türkiye’den 54 firmanın yer aldığı gıda fuarı İstanbul Ticaret Odası tarafından organize edildi. Birleşik Arap Emirliklerinin başkenti olan Abu Dhabi de fuar 21-23 Kasım 2011 tarihleri arasında gerçekleşti.Firmamıza olan yoğun ilgi, sunduğumuz değişik zeytin tatları ile birlikte ilginin artmasına sebep oldu. Birleşik Arap Emirliklerinin dışında diğer körfez ülkeleri de ziyaretçiler arasında yer aldı. Fuarın tek zeytincisi olarak yer aldık. Uluslararası önemli bir fuardan tekrar başarılı iş bağlantıları ile dönen firmamız gelecek olan fuarlar için çalışmalarımıza son hızla devam edeceğiz.

Haber Detay

İSTANBUL CNR GIDA FUARI 2011
İSTANBUL CNR GIDA FUARI 2011
FİRMAMIZ 22-25 EYLÜL 2011 TARİHLERİ ARASINDA İSTANBULDAKİ GIDA FUARINA KATILDI.TÜRKİYENİN EN BÜYÜK VE EN İYİ FUARI OLARAK KABUL EDİLEN FUARDA GÖRDÜĞÜMÜZ YOĞUN İLGİDEN DOLAYI MEMNUN KALDIK.FUARDAN SONRA GERÇEKLEŞTİRECEĞİMİZ İKİ BÜYÜK FUAR İÇİN HAZIRLIKLARIMIZA BAŞLADIK.

Haber Detay

ANUGA 2011
ANUGA 2011
DÜNYA GIDA SEKTÖRÜNÜN İKİ YILDA BİR BULUŞTUĞU,30 YILLIK GEÇMİŞE SAHİP ANUGA GIDA FUARINA BU SENE 8-12 EKİM 2011 TARİHLERİNDE ALMANYANIN KÖLN ŞEHRİNDE FİRMAMIZDA YER ALACAKTIR.

Haber Detay

FANCY FOOD SHOW 2011
FANCY FOOD SHOW 2011
10-12 TEMMUZ 2011 TARİHİNDE AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETİNİN BAŞKENTİ WASHINGTON'DA GERÇEKLEŞTİRİLEN FANCY FOOD FUARINDA FİRMAMIZDA YER ALMIŞTIR.3 GÜN SÜREN FUARDA FİRMAMIZ ÖNEMLİ İŞ GÖRÜŞMLERİNDE BULUNMUŞTUR.

Haber Detay

18. Anfaş Food Product
18. Anfaş Food Product
Şirketimiz 16-19 şubat 2011 tarihleri arasında Antalyada gerçekleşen18. Anfaş Food Product’a yeni ürünleriyle birlikte başarılı bir katılım gerçekleştirdi.

Haber Detay

SIAL Middle East
SIAL Middle East
Şirketimiz 22-24 Kasım tarihleri arasında Abu Dhabi’de yapılan SIAL Middle East fuarına başarılı bir katılım gerçekleştirdi.

Haber Detay


Tüm Hakkı Saklıdır © 2011 - Serdar Zeytin